hadewe kufr na přístroje

hadewe-kufr-na-mobilni-pedikuru-modry-default-1 Přenosný, mobilní kufr na všechny modely přístrojů hadewe je vyráběn v Německu, a byl speciálně navržen pro použití v podologii.

Skořepinová konstrukce je velmi pevná z tvrzeného ABS polymeru. Snadno se čistí, a je odolná většině dezinfekčních kapalin.

Skutečná transportní výhoda je v použití kvalitních koleček a rozšiřitelnému teleskopickému ramenu usnadňující přepravu.

Kufr obsahuje také dvě výsuvné zásuvky poskytují dostatečný prostor pro pracovní pomůcky a nástroje. Zásuvky se dají pohodlně vyjmout a použít i jako tácky.

Na pravé straně kufru je velmi důležitý polstrovaný držák , bezpečné místo pro odkládání násadce přístroje. Polstrovaný držák, tak chrání násadec před poškozením!

Na dně kufru je speciálně vytvarovaná plastová podložka, ve které perfektně a pevně sedí přístroje hadewe. Přístroj je tak v bezpečí před případnými nárazy a také je zajištěn správný přístup vzduchu do sání a naopak jeho bezproblémový výstup.

Pro celkovou lepší manipulaci a práci s přístrojem jsou uzpůsobena dvířka kufru, která lze velmi snadno sundat a použít je jako tác na dezinfekce.

Tento originální podologický kufr je dostupný ve dvou barvách v modré a šedé. Pro český a slovenský trh bez vnitřní elektrické zásuvky.

Technická data

Rozměry vnější: v x š x h: 360 x 490 x 260 mm (+ 30 mm rukojeť)

Rozměry vnější pro přístroj: v x š x h: 180 x 420 x 240 mm

Vhodný pro všechny  modely hadewe dostupné v ČR a SR

Hmotnost: 3,8 kg

Další příslušenství a kufry na přístroje na pedikúru ZDE