O společnosti hadewe

HADEWEProfesionální přístroje na pedikúru a manikúru

Společnost hadewe GmbH je rodinná firma, kterou založil v roce 1967 Herbert Menzel.

Je výrobcem mikromotorů s násadcem a kompletních zařízení. Tyto násadce se používají na frézování, broušení, rytí a podobné druhy použití.

Dnes se společnost specializuje na obory pedikúra, manikúra a design nehtů. Tato profesionální špičková zařízení vyrábí již celá desetiletí. Díky několikaleté tradici a kvalitě přístrojů je nyní značka HADEWE je leaderem na trhu v mnoha evropských zemích. Společnost hadewe nyní řídí Chris a Stephan Menzelovi. Oba pracují ve společnosti už mnoho let a pokračují v práci, kterou začal jejich otec.

 

Hlavní výhodou přístrojů je patentovaná velmi rychlá výměna nástrojů. Ochrannou známkou násadců je „otočný knoflík“, který má většina hadewe násadců. Tento „otočný knoflík“ je výborné, čas šetřící zařízení, které umožňuje výměnu nástrojů bez velké ztráty času a také dává násadcům jejich unikátní vzhled.

Další výhodou je používání unikátního bezkomutátorového motoru, který je zkonstruován pro dlouhou provozní životnost. Tento typ motoru již nepoužívá uhlíky, které se musí při pravidelném užívání přístroje vyměňovat. Motor je navíc vždy uložen do speciálního gumového jádra, a díky tomu jsou tlumeny veškeré vibrace.

 Kvalita přístrojů a servis jsou vždy na prvním místě!
Vyráběno v Německu již od roku 1967.